Voucher

Nasze bony podarunkowy to wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Możesz podarować komuś nie tylko chwilę relaksu, ale również zadbać o zdrowe i piękne stopy. Niezależnie od okazji-urodzin, świąt czy rocznicy- nasze vouchery na usługi podologiczne sprawią, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo i doceniona.

Karta podarunkowa na specjalistyczny zabieg podologiczny o wartości 150 zł w eleganckiej fioletowej kopercie z błyszczącym stemplem a w środku bon upominkowy z wytłaczanym oraz pozłacanym wzorem. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby zamówić voucher na zabieg oraz zadbaj o zdrowie swoich najbliższych w postaci zdrowych stópek o każdej porze roku.

Voucher od daty zakupu ważny jest przez 6 miesięcy.

Na zabieg składa się: diagnoza podologiczna, opracowanie paznokci i oczyszczenie wałów paznokciowych, usunięcie zrogowaciałej skóry z podeszwy stóp, odcisków, modzeli, pękających pięt, wmasowanie specjalistycznego preparatu oraz zalecenia podologiczne.

Tak, niewykorzystana kwota przechodzi, do wykorzystania na kolejny zabieg  w tym przypadku byłoby to 50 zł. Jeśli kwota zabiegu przekracza wartość vouchera, różnice można, dopłacić płacąc gotówką lub kartą.

Voucher można odebrać i zakupić bezpośrednio u nas na terenie powiatu szczecineckiego  oraz miejscowości Bobolic, Czarne, Okonek lub po uprzednim powiadomieniu przed wizytą podologiczną. Voucher na terenie Szczecinka można odebrać za darmo natomiast w przypadku, dostarczenia poza miasto Szczecinek trzeba się liczyć z kosztami dojazdu 1 zł – 1 km.

Wizyta odbywa się bez wychodzenia z domu pod wskazany adres pacjenta. Na terenie miasta Szczecinek dojazd jest za darmo, natomiast poza obszar miasta trzeba się liczyć z kosztami dojazdu w wysokości 1 zł – 1 km.

Umów się na wizytę